Sıkça Sorulan Sorular
Windday Sanal POS nedir?
Sanal POS, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde web sitelerinden güvenli online ödeme almalarına imkân tanıyan bir servistir. Windday tarafından web sitelerine kolayca entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmektedir.
Neden Windday Sanal POS’u tercih etmeliyim?
Windday Sanal POS hizmetlerimiz sayesinde tüm bankalarla tek tek anlaşma yapma zorunluluğunuz ortadan kalkar. Banka kartları ve kredi kartlarıyla avantajlı oranlardan ödemelerinizi alabilirsiniz.
Windday komisyon oranları nedir?
Komisyon oranı için aylık işlem hacminiz/yıllık ciro hedefiniz ve web sitenizin iş modeli gibi parametreler değerlendirilerek değerlendirme sonrası en avantajlı komisyon oranları belirlenmekte ve size özel teklif sunulmaktadır. Komisyon oranınızı öğrenmek için www.winddaytech.com adresinden hemen başvur bölümünden, online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Satış birimimiz başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alıp teklifinizi iletecektir.
Birden fazla ödeme ve elektronik para kuruluşuyla anlaşma yapabilirmiyim?
Sizlere daha iyi hizmet kalitesini sunmak için dilediğiniz kadar ödeme ve elektronik para kuruluşuyla anlaşma yapmanıza yardımcı olabiliriz
Ödemelerimi ne zaman alabilirim?
Gerçekleşen başarılı işlemlerinizin ödemesi sözleşmenizdeki ödeme periyoduna göre banka mesai saatleri içerisinde hesabınıza aktarılır. Ödeme yapılabilmesi için işlemlerde bloke, limit ve transfer bekletme olmaması gerekmektedir. Resmi tatiller (dini ve resmi bayramlar) ve hafta sonlarında ödeme yapılmamaktadır. Ödemeleriniz resmi tatil sonrası ilk iş günü hesabınıza aktarılacaktır.
Dövizli ödeme alabilir miyim?
Evet, başvurusu ilk değerlendirmeleri geçen ve üst yönetim onayı alan hesaplar anlaşma sağlandığı takdirde döviz ile ödeme alabilir.
Yurt içi kartlarından dövizli ödeme alabilir miyim?
Türk Parası Kıymetini Koruma Kanunu sebebi ile yurt içi kartlardan döviz ile ödeme alınamamaktadır.
Yurt dışından hangi kartlar için ödeme alabilirim?
Mastercard ve Visa özellikli tüm kartlar ile yurt dışından ödeme alabilirsiniz. Web siteniz için 3D ile güvenli ödeme süreci olmadan işlem izni verilemez.
Dolar, Euro, Sterlin gibi farklı para birimleri ile ödeme alabilir miyim?
Birçok farklı para biriminde kolayca ödeme alabilirsiniz. Euro, Dolar, Sterlin veya Ruble; artık tüm dünyaya satış yapmaya hazırsınız.