Sanal POS
HİZMETLERİMİZ
Sanal POS
Online Satışlarınızda Size En Avantajlı ve En Kârlı Ödeme Alma Yöntemini Sunacak Olan Windday'in Avantajlarla Dolu Dünyasını Keşfe Hazır mısınız?
 
Ödemelerinizi hem ertesi gün hem de hiçbir ekstra işlem ücreti olmadan en uygun komisyon oranları ile alabileceğiniz Windday'in Sanal POS ayrıcalıklarına sahip dünyasına siz de katılın.
 
Windday'in Avantajlarla Dolu ve Sizler İçin En Uygun Sanal POS Hizmetinde İşletmeniz İçin Neler Sunuyoruz?
 
 
Güvenli ve Hızlı Satış
Yapay zekâ teknolojisi ve 21.yüzyıl teknolojisine uygun filtre yazılımı ile ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alarak içiniz rahat bir şekilde satışlarınızı artırın.
 
Düzenli Periyotlarla Ödeme Alma
Abonelik yöntemimiz ile kart saklama özelliği sayesinde hızlı ve sabit bir şekilde düzenli periyotlarla ödemenizi alın.
 
Taksitli Satış İmkanı
Windday Sanal POS ile tüm banka kartlarına 12 aya varan taksit imkanları ve sizin için en uygun komisyon oranları ile hemen satış yapmaya başlayın.
 
Ertesi Gün Ödeme Alma
Windday'in sizi, işletmenizi ve kârlılığınızı düşünen; çözüm odaklı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile ödemelerinizi ertesi gün alın.
 
En Uygun Komisyon Oranları
Windday'in sizlere sunmuş olduğu Sanal POS’un en uygun komisyon oranları ile kârınızı ve satışlarınızı artırın, işinizi büyütün.
 
 
Sanal POS Nedir?
Son yıllarda teknolojinin gelişmesi, ve buna bağlı olarak e-ticaret sektörünün hızla büyümesi, işletmelerin yıllardan beri süregelen kazanma anlayışının dijital dünyaya yoğunlaşmasında büyük rol oynamaktadır.
 
 
Gün geçtikçe birçok işletme geleneksel kazanç yöntemlerinden uzaklaşarak Sanal POS aracılığıyla hem fiziki olarak mevcut bulunduğu sokağı, mahalleyi, şehiri ve hatta ülkeyi aşarak dünyanın her noktasında tüketicilere ulaşıyor ve bu tüketicilerin davranışlarına uyum sağlamaya çalışıyor. Müşteri deneyimini iyileştirmek dünyanın her noktasında tüketicilere ulaşmak için ilk adım olan Sanal POS, dijital işletmeler ve e-ticaret yapmak isteyenler için olmazsa olmazdır.
 
Dijital bir ödeme yöntemi olan Sanal POS sayesinde işletme ve tüketici arasında daha hızlı, daha güvenilir ve daha az maliyetli çözümler oluşturulurken, daha fazla tüketiciye ulaşmak ve işletmeyi/markayı duyurmak için dijital çözümler günden güne gelişmesini sürdürmektedir.
 
Günümüzde her işlemi minimum fiziki aksiyonla ve hızlı bir şekilde yapmak isteyen tüketicilerin geleneksel alışveriş alışkanlıklarının değiştiği ve neredeyse tüm alışverişlerini online ortamlarda yaptıkları herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. 
 
Sanal POS Nasıl Alınır?
 
E-Ticaret sitelerinde online alışveriş işleminin tamamlanması için bulunan Sanal POS, ticaret yapılan her işletmede gördüğümüz klasik POS cihazlarının dijital olarak kullanılan hâlidir. İşletmeniz için bir Sanal POS'a sahip olmanız için öncelikle bir bankaya ya da BDDK onaylı ödeme kuruşlarına başvuru yapmanız gerekmektedir.
 
Sizi yüzlerce banka ve ödeme kuruluşunu tek tek gezip oranları kontrol etmek ve işletmeniz için en uygun Sanal POS hizmetini alma derdinden kurtaran Windday, tek noktadan size en uygun Sanal POS hizmetini sunmaktadır.
 
İşletmeniz için en uygun Sanal POS hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey web sitemizden Online Randevu Talep Formu'ndaki gerekli bilgileri doldurmak ve uzman ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini beklemektir.
 
İşletmeniz için Sanal POS başvuru aşamasında talep edilen evraklar:
 
Bu evraklar genel olarak tüm banka ve ödeme kuruluşlarının talep ettiği ortak evraklardır.
 
Windday'in işletmeniz için sunmuş olduğu ödeme kuruluşu tarafından başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda hafta içi mesai saatleri içerisinde ortala 2 saat gibi kısa bir sürede Sanal POS hizmetiniz kullanıma sunulur.
 
Sanal POS talebinizin hermen ardından sizin talep ettiğiniz ya da size uygun olan ödeme ve elektronik para kuruluşuna yönlendirilerek başvuru süreci tamamlanacaktir. Başvuru onay sürecinde yönlendirilen ödeme ve elektronik para kuruluşu e-ticaret gerçekleştirecek olan web sitenizi incelemeye almaktadır. Bu incelemenin olumlu sonuçlanabilmesi için bazı olmazsa olmazlar bulunmaktadır. En önemli kriter; web sitenizin önceden yayına alınmış olması ve eksiklerinin tamamlanmış olmasıdır. Kapalı ya da yapım aşamasında olan siteler için başvuru yapılabilir fakat web sitenizdeki tüm ürün ve fiyat bilgileri kullanıma hazır olduğunda değerlendirilecektir.  Yapılan incelemeler sonrasında başvuru onayı gerçekleşmekte ve banka sitenize gerekli olan Sanal POS entegresini sağlamaktadır.
 
 
Az önce yukarıda belirttiğimiz belgeleri ilettikten sonra ise başvurunuzun onaylanmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Onay sürecinde e-ticaret siteniz bir kontrol aşamasından geçirilir. Bu süreçte de e-ticaret sitenizde bulunması gereken bazı sözleşmeler ve içerikler vardır.
 
  • Mesafeli Satış Sözleşmesi
  • İade ve Değişim Sözleşmesi
  • ve Üyelik Sözleşmesi sitenizde muhakkak bulunmalıdır.
 
E-ticaret sitenizde Sanal POS onayı öncesi bulunması gereken son şey ise, yasal çerçevede e-ticaret'e uygun satışa sunulacak ürünler ve ürünlerin fiyatlarıdır.
 
Başvuru süreci ve onay sürecinden sonra Sanal POS’unuz e-ticaret sitenize entegre edilir. Entegrasyonun ardından Sanal POS'unuz test edilir ve ardından kullanıma açılır.
 
 
Tamamen Güvenilir Sanal POS
Anlaşmalı banka ile yapılan sözleşmeler dâhilinde sitenize entegre edilen sistemin uygulaması banka tarafından sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler ve başvuru süreci belgeler ile resmi olarak bir teminat altına alınmaktadır. Yapılan anlaşma sürecinde:
 
  • Üye iş yeri formu doldurulur
  • Üye iş yeri sözleşmesi imzalanır
  • Sanal POS sisteminin e-ticaret için kullanılacağı dair sözleşme imzalanır
  • Sistemin uygulama ayarlamaları yapılır
  • Yazılım web sitesine kurularak sistem aktif hale getirilir
  • Sistem yetkililer tarafından kontrol edilir ve uygulamaya alınır.
 
Tüm bu süreçler banka ile işletme arasındaki sözleşmelere dayalı olarak ilerler. Bu nedenle sitenizdeki Sanal POS üzerinden gerçekleştireceğiniz her işlem bankanın sistem güvenliği ile güvence altına alınır ve yönetilir. Alacağınız ödemeler büyük bir güvenlik ağı içinde gerçekleşeceği için sizlere web siteniz üzerinden kolay ve güvenli ticaret fırsatı sunar.
 
 
En Avantajlı Komisyon Oranları
Her bankanın ve ödeme kuruluşunun kendine göre komisyon oranları, avantajları ve kolaylıkları bulunmaktadır. E-Ticaret siteleri için komisyon oranları satılan ürünlerden gelen kârlılık oranını artırırken bu komisyon oranları yaptığınız satışa göre değişiklik göstermektedir.
 
Windday sizlere hacminiz/yıllık ciro ve web sitenizdeki sattığınız ürüne göre en avantajlı komisyon oranları belirler ve sizler için en uygun ödeme kuruluşu ile çalışmanızı sağlar. Müşterilerinizin kart bilgilerini saklamadan e-posta, telefon gibi özel bilgilere gerek duymadan ödeme almanızı sağlayan Sanal POS hizmeti müşterilerinizden ödeme almanın en kolay, en hızlı ve en güvenilir yoludur.
 
 
Netice olarak, daha önce de belirttiğimiz gibi Sanal POS başvurusu yapmaya karar verdiğinizde tüm bankaları ve ödeme kuruluşlarını tek tek dolaşmanız, oranlar için hepsinden ayrı ayrı teklif almanız gerekmektedir. Bir bankayla anlaşmaya karar verdiğinizde ise birçok evrak hazırlamanız, uzun prosedürleri yerine getirmeniz ve bilinmeyen bir bekleme sürecine girmeniz gerekiyor. Bankaların onay sürecinin çoğu zaman uzun sürdüğü bu uzun süreçlerin ardından talebinize red geldiği ve bu süreçlerin fazla kafa karıştırıcı olduğu herkesçe bilinmektedir.
 
Windday, bankaları ve ödeme kuruluşlarını tek tek araştırmak istemeyen, ayrı ayrı tekliflerle ve süresi belli olmayan uzun prosedürlerle kafa karışıklığı yaşamak istemeyen herkes için hızlı, güvenilir ve uygun komisyon oranları sunarak başvurunuz sonrasında hızlıca e-ticaret sitenize Sanal POS’unuzu entegre ediyor ve gönül rahatlığıyla ertesi gün ödeme almanızı sağlıyor.
 
 
Doğal olarak tüketicilerin hepsi ödemelerini gerçekleştirirken güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlamak ister. Güvenlik düzenlemeleri de müşterilerinizin ödemelerini yaparken kendilerini güvende hissetmeleri ve işletmeye karşı güven duymalarını sağlar. Netice olarak e-ticaret sektöründe işletme ve müşteri fiziki olarak bir araya gelmemekte yüz yüze bir temas sağlanmamakta tüm alışveriş ve ödeme dijital ortamda gerçekleşmektedir. Filtreleme metodunun kullanıldığı, Windday Sanal POS hizmeti ile müşterilerinize eksiksiz ve güvenli bir ödeme deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Sanal POS terminallerinde kullanılan PCI-DSS altyapısı ile ödemelerinizi güvenli şekilde alırken, kullanılan yapay zekâ ve teknolojik gelişmeler sayesinde 7/24 güvenlik katmanından yararlanabilirsiniz.
 
Sanal POS ücreti ne kadar?
Windday Sanal POS hizmetinde entegrasyon, aidat, aylık/yıllık ödemeler gibi gizli ücretler ile karşılaşmazsınız. Sanal POS komisyon oranı için web sitenizin aylık işlem hacmi/yıllık ciro hedefi ve iş modeli gibi parametreleri değerlendirerek sizin için en uygun komisyon oranlarını belirleyip, taksit seçeneklerine göre değişen komisyon oranları ile çalışacağınız ödeme kuruluşunu sunmaktayız.
 
 
3D güvenlik uygulaması nedir?
3D Secure sistemi, e-ticaret işlemlerinin güvenli olarak yapılabilmesini sağlayan ve uluslararası kart kuruluşlarınca desteklenen ve tüm e-ticaret sitelerinde kullanılan bir sistemdir. 3D secure ile işlem güvenliği sağlanırken, üye işyerleri de kart hamillerinin "işlem bana ait değil" yönündeki itirazlarından korunmaktadır. 3D secure sistemi 3 boyutlu bir güvenlik protokolüdür. İnternet alışverişinin üç ayağını oluşturan kart sahibi, internet sitesi (işletme) ve banka arasındaki bilgi akışını özel şifreler ve anahtarlarla doğrular ve korur.
 
Dolar, Euro, Sterlin gibi farklı para birimleri ile ödeme alabilir miyim?
Windday Sanal POS sisteminde birçok farklı para biriminde kolayca ödeme alabilirsiniz. Daha önce belirttiğimiz gibi e-ticaret sektöründe geleneksel ticaret anlayışı değiştiği ve artık deniz aşırı ülkelerde bile müşterileriniz olduğu için Euro, Dolar, Sterlin ve dilediğiniz başka bir para birimiyle ürünlerinizi satabilirsiniz.
Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
ETİKETLER
#windday
#winddaytech
#sanal pos
#cep pos
#pos cihazı
#android pos
#düşük komisyon