Link ile Ödeme
HİZMETLERİMİZ
Link ile Ödeme
Windday ile Bir Şirkete ya da Web Sitesine İhtiyaç Duymadan Tek Bir Link ile Kolayca Ödemenizi Alın
 
Windday'in sizlere sunmuş olduğu ödeme ve elektronik para kuruluşunun paneli üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden satmak istediğiniz ürün bilgilerini ve fiyatını girerek ürüne özel bir link oluşturun ve ardından linki müşterileriniz ile paylaşın. Müşterileriniz paylaşmış olduğunuz linke tıkladığında anlaşmalı olduğunuz ödeme ve elektronik para kuruluşunun güvenli ödeme sayfasına ulaşırve kart bilgileri ile hızlıca ödeme yapabilirler.
 
 
Anlaşmalı olduğunuz ödeme ve elektonik para kuruluşu ile oluşturduğunuz linki, hiçbir entegrasyona gerek olmadan müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Instagram, Facebook, e-posta, WhatsApp gibi dijital platformlar üzerinden ya da direkt SMS ile anında ödeme almaya başlayın.
Müşteriler, internete erişimleri olduğu sürece ister bilgisayardan ister mobil cihazlarından istedikleri zaman istedikleri yerden ürün veya hizmet için ödeme yapabilirler. İşlemi tamamlamak için fiziksel bir yeri ziyaret etmeleri gerekmez, bu da onlara zaman kazandırır.
 
Windday ile Güvenli Ödeme
Link ile ödeme şifreli ve güvenlidir. İşletmeler, dolandırıcılık ve ters ibraz riskini azalttığı için ödeme bağlantılarının güvenlik özelliklerinden de yararlanır.
 
Nakit Akışını Hızlandırır
Windday, işletmelerin nakit akışlarını iyileştirmelerine ve kârlılığını artırmalarına yardımcı olur. Ödemelerin hızlı işlenmesi, işletmelerin daha fazla kontrole sahip olmalarını sağlar.
 
Link ile Ödeme Türleri
İşletmelerin ihtiyaçlarına göre kullanabileceği birkaç farklı linkle ödeme türü vardır.
 

 

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
ETİKETLER
#windday
#winddaytech
#link ile ödeme
#pos hizmetleri
#düşük komisyonlu poslar
#ödeme sistemleri
#ödeme hizmetleri