Hakkımızda

KURULUŞ AMACIMIZ

Windday, Merkez Bankası'na bağlı ödeme ve elektronik para kuruluşları ile işbirlikleri sağlayarak ödeme ve elektronik para kuruluşlarının bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmuş olduğu Sanal POS, Fiziki POS, Diğer Ödeme Yöntemleri, Para Transferi gibi hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak mevcutta bulunan saha ekipleri, online kanallar ve referanslı başvurular vasıtasıyla ihtiyaçları bulunan bireysel ve kurumsal müşterilere hizmetleri ulaştırmaktadır.

 

KULLANICIYA SUNDUKLARIMIZ

Windday'in öncelikli amacı doğru ürünü doğru müşteriye sunarak ve başvuru süreçlerini gerçekleştirerek, bunun neticesinde müşterilerine hem nakit hem de vakit olarak kazanç sağlamaktır.

 

İŞ ORTAKLARIMIZA SUNDUKLARIMIZ

Diğer bir amacı da işbirliği yaptığı ödeme ve elektronik para kuruluşlarının saha operasyonlarını üstlenmek, ödeme ve elektronik para kuruluşlarının online kanallar vasıtasıyla bünyesine kattığı müşterileriyle Windday'in Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan saha ekipleri vasıtasıyla işlemlerini sağlamak ve birebirde destek vermek, karşılıklı kazanç ve fayda sağlamaktır. 

 

İŞ ORTAKLARIMIZ

Şu an hâli hazırda 11 ödeme ve elektronik para kuruluşu, 1 E-Dönüşüm kuruluşu, 2 yurtdışı menşeili ödeme ve para transferi kuruluşu ile anlaşması bulunan Windday sektörde hizmet veren diğer kuruluşlarla da görüşmelerine devam etmektedir.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ek olarak müşterilerinin sanal hizmetlerini tek bir noktadan çözüm getirmek isteyen Windday, bireysel ve kurumsal müşterilerinin kârlılıklarını artırmak için E-Ticaret Portalı ve Yazılımları, Pazaryeri Çözümleri ve Entegrasyonları, Kurumsal Web Sitesi, Mobil Uygulama, Özel Yazılımlar, CRM Uygulamaları, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Sosyal Medya Hizmeti ve Dijital Reklam Hizmetlerini de sunmaktadır.

 

GELECEK HEDEFLERİMİZ

Hedefimiz; "Burada Teknoloji Var" mottomuzu günden güne geliştirerek, teknolojik çalışmaları takip ederek ve müşterilerine her zaman cazip teklifler sunarak müşterilerinin memnuniyeti maksimum seviyeye çıkarıp POS Hizmetleri, E-Dönüşüm Hizmetleri, E-Ticaret ve Web Hizmetlerinde Türkiye'nin öncü kuruluşu olmaktır.